2018 yilning 13 avgustidan boshlab bankning Namangan va Samarqand filiallari qoshida "Mingbuloq" va "Toyloq" mini banklari o‘z faoliyatini boshladi.
Mazkur mini banklarning asosiy funksiyasi “Trastbank”ning mavjud va yangi mijozlariga korporativ biznes sohasida keng doiradagi bank xizmatlarini ko‘rsatishdan iborat.
Eslatib o‘tamiz, bank tomonidan qabul qilingan yangi strategiyaga muvofiq, “Trastbank” faoliyatining asosiy ustuvor yo‘nalishlaridan biri savdo shaxobchalarini kengaytirish yo‘li bilan keng ko‘lamli chakana biznesni rivojlantirishdan iborat.
Yurtimiz bo‘ylab bankning 59 ta mini banki, shundan 12 tasi Toshkent shahrida muvaffaqiyatli faoliyat yuritmoqda. Bugungi kunda bankning jami filiallari soni 11 tani tashkil qilib, 4 tasi Toshkent shahrida va 7 tasi O‘zbekiston bo‘ylab mijozlarga sifatli xizmat ko‘rsatmoqda.

"Трастбанк" открыл 2 новый мини-банка
Частный акционерный банк "Трастбанк" открыл ещё два мини-банка в Наманганской и Самаркандской областях
С 13 августа 2018 года при Наманганском и Самаркандском филиалах приступили к работе мини-банки «Мингбулок» и «Тайлок».
В функции мини-банков входят: обслуживание действующих и новых клиентов Трастбанка, оказание широкого спектра банковских услуг в области корпоративного бизнеса.
Напоминаем, что в соответствии с принятой новой стратегией, одним из главных приоритетов деятельности Трастбанка является полномасштабное развитие розничного бизнеса за счёт увеличения и расширения точек продаж.
В регионах Республики на данный момент успешно функционирует 59 мини-банков. Только по Ташкенту общее количество составляет 12 мини-банков и 4 филиала, а также 7 филиалов по всему Узбекистану.