Koronavirus infektsiyasi (COVID-19) tarqalishining oldini olish hamda bankka tashrif buyuruvchilar sonini kamaytirish va bank resurslaridan oqilona foydalanish maqsadida, Trastbank xususiy aktsiyadorlik banki joriy yilning 31 martidan boshlab jismoniy shaxslar uchun ajratilayotgan avtokredit, mikroqarz, overdraft va isteʼmol kreditlari boʼyicha yangi arizalarni qabul qilishni vaqtincha toʼxtatilishini maʼlum qiladi.
Trastbank jamoasi oʼz mijozlaridan karantin davrida uyda qolishni va vaziyatga masʼuliyat bilan yondashishlarini soʼrab qoladi!

«Трастбанк» временно приостановил выдачу кредитов физическим лицам!
Сообщаем, что в целях предотвращения распространения коронавирусной инфекции (COVID-19) в стране, сокращения числа посетителей банка и рационального использования банковских ресурсов с 31 марта Частный акционерный банк «Трастбанк» временно приостанавливает прием новых заявлений на получение потребительских кредитов, автокредитов, микрозаймов и офердрафта физическими лицами.
Коллектив Трастбанка просит своих клиентов по возможности оставаться дома на период карантина и ответственно подходить к ситуации.