Uchta mini bank Jizzax filiali tarkibiga o‘tkazildi
“Trastbank” xususiy aksiyadorlik banki Boshqaruvining 2011 yil 26 avgustdagi 61-sonli qarori bilan tasdiqlangan “Trastbank” xususiy aksiyadorlik bankining minibanki to‘g‘risida”gi nizomga asosan Jizzax filiali ish faoliyatini rivojlantirish maqsadida, bankning Amaliyot boshqarmasi tarkibidagi “Jizzax” va “G‘allaorol” minibanklari va Samarqand filiali tarkibidagi “Forish” minibanki Jizzax filiali tarkibiga o‘tkazildi.
“Forish”, “Jizzax” va “G‘allaorol” minibankilari 2018 yil 5 iyuldan boshlab Jizzax filiali tarkibida faoliyat boshlaydi.
Hozirgi paytda “Trastbank” xususiy aksiyadorlik bankining 11 ta filiali va 54 ta mini-banki faoliyat ko‘rsatmoqda.

Три мини-банка передано в структуру Джизакского филиала
С целью развития деятельности Джизакского филиала и в соответствии с Уставом Частного акционерного банка «Трастбанк» о минибанках, утвержденным Постановлением Правления банка 26 августа 2011 года № 61, мини-банки «Джизак» и «Галляарал» находившиеся в составе Операционного управления Банка и минибанка «Фориш» в Самаркандском филиале, переведены в Джизакский филиал и начали свою деятельность с 5 июля 2018 года.
В настоящее время филиальная сеть Частного акционерного банка “Трастбанк”, включает в себя 11 филиалов и 54 мини-банка.