Hurmatli “Trastbank” mijozlari!
O‘zbekiston Respublikasining “Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari to‘g‘risida”gi Qonuni ijrosini ta’minlash maqsadida, 2018 yil 5 iyul kuni soat 11:00 da “Darxon” filialida (manzil: Toshkent shahri, M.Ulug‘bek tumani, X.Olimjon g‘arbiy maydoni 5 B uy) Boshqaruv Raisi birinchi o‘rinbosari F.I.Samarxodjayev ishtirokida jismoniy va yuridik shaxslarning vakillari ishtirokida sayyor qabul tashkil etiladi.
Bank rahbariyati bilan uchrashishni istagan fuqarolar quyidagi telefon raqamlariga murojaat qilib qabulga yozilishlari mumkin:
(0371) 237-20-43 “Darxon” filiali
(0371) 241-76-25 Bosh ofis
Qabulda ishtirok etish istagidagi bank mijozlari o‘zlari bilan shaxsni tasdiqlovchi hujjat (pasport) taqdim etishlari lozim.

Уважаемые клиенты ЧАБ «Трастбанка»!
В целях обеспечения Закона Республики Узбекистан “Об обращениях физических и юридических лиц” 5 июля 2018 года в 11:00 часов в филиале “Дархан” ЧАБ “Трастбанк” (адрес филиала: г.Ташкент, М.Улугбекский район, площадь Х.Алимджана западная сторона дом 5 Б ) состоится встреча с физическими лицами и представителями юридических лиц. Встреча будет проводиться с участием первого заместителя Председателя Правления банка Ф.И.Самарходжаева.
Клиенты желающие встретиться с руководством банка могут заранее зарегистрироваться обратившись по следующим номерам: