Jizzax filiali xodimlariga g‘alaba muborak!
Joriy yilning 9-10 dekabr kunlari Jizzax futbol assotsiatsiyasi hamkorligida Jizzax Politexnika instituti sport majmuasida futzal bo‘yicha "Viloyat Hokimi Kubogi" bo‘lib o‘tdi.
Unda Markaziy bankning Jizzax viloyati Bosh boshqarmasi va viloyat hududidagi barcha tijorat banklari sportchi jamoalari kuch sinashdi.
1558460779.jpg
Markaziy bankning Jizzax viloyati Bosh boshqarmasi va Trastbankning Jizzax filiali futbol jamoalari o‘rtasidagi qiziqarli va keskin kurashlar ostida o‘tgan ushbu bahsda Trastbank jamoasi 5:10 hisobida qo‘li baland keldi.
Shuningdek, “B” guruhi o‘yinlarida “Trastbank” va “Turonbank” Jizzax filiallari sportchi jamoalari o‘yinida “Trastbank” 1:12 hisobida g‘alabani qo‘lga kiritdi.
photo_2019-12-09_21-58-21.jpg
“Trastbank”ning Jizzax filiali sportchi jamoasini g‘alaba bilan muborakbod etamiz. Keyingi “A” guruxi 3-turidan o‘rin olgan uchrashuvda ham sportchilarimizga muvaffaqiyatlar tilab qolamiz. G‘alaba muborak “Trastbank”!

Поздравляем сотрудников Джизакского филиала!
9-10 декабря при поддержке Джизакской футбольной ассоциации в спортивном комплексе Джизакского политехнического института было проведено спортивное мероприятие «Кубок хокима области».
В нем приняли участие спортсмены из Главного управления Центрального банка Джизакской области и всех коммерческих банков региона.
1558460779.jpg
Матч между футбольными командами Главного управления Джизакской области и Джизакским филиалом «Трастбанка» прошел интересно и захватывающе и завершился со счетом 5:10 в пользу «Трастбанка».
Также, в матче группы «Б» команда Джизакского филиала «Трастбанка» со счетом 12:1 одержала победу над командой Джизакского филиала «Туронбанка».
photo_2019-12-09_21-58-21.jpg
Поздравляем команду Джизакского филиала Трастбанка с победой. Мы желаем нашим спортсменам удачи в следующих играх в рамках матча 3-тура группы А. Поздравляем с победой Трастбанк!