Yangilangan sana: 10 Fevral 2020, 12:10
O‘zbekiston Respublikasining “Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari to‘g‘risida”gi Qonuni ijrosini ta’minlash maqsadida, 2020 yilning 5 fevral kuni “Trastbank” xususiy aksiyadorlik bankining Qarshi filialida Boshqaruv Raisi o‘rinbosari Kamil Gabbazov ishtirokida sayyor qabul tashkil etildi. Sayyor qabulda filial mijozlari, tadbirkorlar va ommaviy axborot vositalari vakillari ishtirok etdi.
Qabul jarayonida muammolar atroflicha o‘rganilib, tadbirkorlarning turli mavzulardagi murojaatlari muhokama qilindi.
Aytish o‘rinliki, sayyor qabulda ko‘rib chiqilgan murojaatlarning asosiy qismi kredit olish bilan bog‘liq bo‘lib, savol-javob tariqasida o‘tkazilgan sayyor uchrashuvda amaliy natijalarga erishildi

Открытый диалог в Каршинском филиале Трастбанка
Каршинский филиал Частного акционерного банка «Трастбанк» является финансовым учреждением, поддерживающим предпринимателей.
В целях обеспечения исполнения Закона Республики Узбекистан «Об обращениях физических и юридических лиц» 5 февраля 2020 года в Каршинском филиале Частного акционерного банка «Трастбанк» был организован прием с заместителем Председателя Правления банка Камилем Габбазовым. В приеме приняли участие клиенты филиала банка, предприниматели и представители СМИ.
В ходе встречи были тщательно изучены проблемы и обсуждены обращения предпринимателей.
Следует отметить, что большинство обращений, прозвучавших в ходе приема, были связаны с получением кредита.