“Trastbank”da masofaviy videokonferensiya
“Trastbank” xususiy aksiyadorlik bankida mijozlarga ko‘rsatilayotgan xizmat sifatining tasdiqlangan standartlari asosida “Sirli mijoz” metodida doimiy baholab borish tizimi yo‘lga qo‘yilgan.
Joriy yilning 15 sentabr kuni bankning barcha filiallari xodimlari uchun “Sirli mijoz” metodi orqali tashqi marketing kompaniyasi tomonidan mijozlarga xizmat ko‘rsatish sifatini baholash bo‘yicha o‘tkazilgan o‘rganish natijalari yuzasidan pandemiya sharoitini hisobga olgan holda Filiallar faoliyatini muvofiqlashtirish departamenti va O‘quv markazi ishtirokida masofaviy videokonferensiya tashkil etildi.
IMG_4043.JPG
Videokonferensiyada Filiallar faoliyatini muvofiqlashtirish departamenti direktori Oybek Do‘smuhamedov filiallarning mutaxassislari tomonidan mijozlarga xizmat ko‘rsatish jarayonida yo‘l qo‘yilgan xato va kamchiliklar tahlili hamda xizmat ko‘rsatish shart-sharoitlarini yanada yaxshilash bo‘yicha tegishli ko‘rsatmalar berdi.
Bank filiallari tomonidan ko‘rsatilayotgan xizmatlar sifatining doimiy ravishda nazorat qilib borilishi, ularning samarali faoliyatida muhim asos hisoblanadi.

Videoconference was held at Trustbank
The Private Joint-Stock Bank “Trustbank” has created a continuous assessment system using the Secret Client method based on approved customer service quality standards.
On September 15 this year, based on the results of a study conducted by an external marketing company, assessing the quality of customer service using the "Secret Client" method, a video conference was organized for employees of all branches of the bank, taking into account the current pandemic, with the participation of representatives of the Department for Coordination of the Bank's Branches and the Training Center.
IMG_4043.JPG
During the videoconference, Oybek Dusmukhamedov, Director of the Department for Coordination of the Bank's Branches, analyzed the mistakes and shortcomings made by the branch specialists in the process of servicing clients, and gave appropriate instructions and instructions to further improve the service conditions.
Regular quality control of the services provided by the bank's branches is an important basis for their effective work.